א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - הדרך לבחירת עורך הדין שלך
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> הדרך לבחירת עורך הדין שלך
 

הדרך לבחירת עורך הדין שלךעורך דין פלילי

עורכי דין שונים מתאימים לנו במצבים שונים לחלוטין. כך, עורך דין נוטריון הוא האדם הנכון עבורנו כשאנחנו נדרשים לאמת תרגום משפטי או להגיש מסמכים רשמיים לגוף ממשלתי, למשל. עם זאת, במצבים אחרים נפנה לעורך דין המתמחה בתחום הרלוונטי עבורנו. באופן דומה, עורך הדין שאיתו אנחנו עובדים באופן שוטף על החוזים העסקיים או על תביעות הקשורות לארגון ולדיני עבודה לרוב איננו עורך דין נוטריון מוסמך. אז איך תדעו מה אתם צריכים ואיך תמצאו את האדם הנכון למשימה?

 
המענה המדויק לצורך שלכם

אם אתם ניצבים בפני חשדות לעבירה פלילית או בפני כתב אישום, עורך דין פלילי עם ניסיון רב וידע עשיר בתחום הזה הוא ללא ספק האדם האידאלי עבורכם. כדי למצוא אותו תערכו סקר שוק קצר, תתייעצו עם מכרים, תבחנו את שיעורי ההצלחה שלו וכמובן תערכו איתו שיחה אישית כדי לוודא שהוא מאמין לכם ויודע איך לעזור לכם להתמודד עם הבעיה שעל הפרק. אלא שבמצבים שבהם אתם זקוקים לשירותים אחרים כמו אישור צוואה או נכונותו של תרגום, עורך דין נוטריון הוא זה שאליו תפנו. במילים אחרות, רצוי לוודא מה תחום העיסוק המרכזי של עורך הדין ובמה הוא מנוסה יותר, ובהחלט כדאי לקבל ייעוץ משפטי רלוונטי רק ממי שמכיר את החוקים והתקנות בתחום על בוריים, בלי פשרות ועיגולי פינות, וגם בלי לנסות "להתגלח" על חשבונכם.
 

עורך דין מוסמך בלבד

הכלל הבסיסי והחשוב ביותר שכדאי לזכור לפני שאתם נכנסים לקשר ארוך טווח עם עורך דין כזה או אחר, הוא שעורך הדין שלכם חייב להיות אדם מוסמך הפועל ברישיון ועל פי כל החוקים. למשל, עורך דין נוטריון נדרש לעבור הסמכה מיוחדת והוא גם לרוב עורך דין עם 10 שנות ניסיון לפחות. הוא גם חייב להיות חבר בלשכת עורכי הדין ואזרח ישראלי נטול עבר פלילי. כשאתם פונים לקבלת ייעוץ משפטי או לקבלת חותמת של נוטריון אתם פשוט חייבים לוודא שאתם מקבלים את השירות ממי שהוסמך לכך, ולא משרלטן עם תעודה שהודפסה במדפסת הביתית שלו.
 
ענייני מחיר
במרבית המקרים אנחנו מבצעים סקר שוק, וזו בהחלט נקודה חשובה וגם הצעד הבסיסי בדרך לצרכנות חכמה ונכונה. מצד שני, בכל הקשור לייעוץ משפטי המחיר נדחק הצדה פעמים רבות מתוך שיקול (הגיוני ונכון) לפיו הניסיון שווה יותר, והוא גם יצדיק את עצמו לכל אורך הדרך. מצד שלישי, נוטריון מחויב לגבות סכום קבוע שהוגדר בחוק, ואיתו לא תוכלו לנהל משא ומתן כלל. 
לייבסיטי - בניית אתרים