א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - תיקון צו ירושה
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> תיקון צו ירושה
 
תיקון צו ירושה
במדינת ישראל יש גוף אחד שאחראי על מתן צו ירושה ומתן צו קיום ירושה והוא הרשם לענייני ירושות. במצב רגיל אצל אדם שלא השאיר אחריו צוואה מפורשת מי יקבל את עזבונו, היורשים החוקיים מקבלים את הירושה על פי הסדר זאת לאחר שהם הגישו בקשה לצו ירושה. במקרה כזה הם צריכים לפנות לרשם לענייני ירושה, להגיש לו את הבקשה בצורה מסודרת ולפעול לפי ההליך המסודר כשחלק ממנו הוא פרסום בעיתון של צו הירושה בכדי שאם יהיה מתנגדים הם יוכלו להביע את ההתנגדות הזאת. אך מה קורה כשמישהו רוצה תיקון צו ירושה? מה אם רוצים לבטל אותה לגמרי?
תיקון או ביטול הצו
מתי יכולה להיות מוגשת בקשה של תיקון צו ירושה? בקשה זו מוגשת שלא על ידי מי מהיורשים הטבעיים, והוא יכולה להיות במצבים שונים בהם יש עובדות או טענות שונות שהרשם לא ידע עליהן בעת מתן הצו. דוגמא אחת של מצב בו יש דרישה של תיקון צו ירושה יכולה להיות במצב בו יש כמה יורשים ואחד מהם היה מסוכסך עם המוריש בחייו, ועכשיו שאר היורשים מנסים למנוע ממנו מלקבל את חלקו והם טוענים שהמוריש לא היה רוצה שהוא יקבל נתח מהירושה. יש עוד דוגמאות רבות של מצבים בהם תיקון צו ירושה נדרש אך המשותף לכולם הוא הטענות או העובדות שלא היו ידועות לטענת מגיש בקשת הביטול, לרשם הירושות.
עורך דין לענייני משפחה לטיפול מתאים בתיק...
אם אתם רוצים להגיש בקשת תיקון צו ירושה אתם צריכים להיעזר בשירותיו של עורך דין שמתמחה בענייני משפחה שיוכל לסייע לכם להגיש את הבקשה בצורה נכונה. יש מצבים שונים בהם מוגשת בקשה של תיקון צו ירושה בית המשפט לענייני משפחה הוא זה שדן בבקשה הזו, אך עורך דין לענייני משפחה שיש לו ניסיון בבקשות מעין אלו יידע גם להעריך מראש על סמך הנתונים שיוצגו לו, מהם הסיכויים לקבלת הבקשה, וכך תוכלו במקרים מסוימים לחסוך את אגרת הבקשה אם מראש אין לכם סיכוי שיקבלו אותה.
לבחור את עורך הדין הנכון...
בחירת עורך הדין הנכון למקרים מעין אלו ואחרים יכולה להיות קריטית להצלחת התיק ומשמעותית מאוד מבחינה כלכלית לזה שמגיש אותה במידה ומדובר על ירושה גדולה. במקרים של תיקון צו ירושה חשוב מאוד הניסיון שמביא עמו עורך הדין הספציפי, מה שיכול להיות מרכיב חשוב בהצלחה. רק עורך דין בעל ניסיון יידע לנתח את הנתונים שמוצגים בפניו ולהסיק את המסקנות הנכונות האם להגיש או לא להגיש את הבקשה, ויוכל לספק חוות דעת מהימנה. כמובן שחשוב שהצעת שכר הטרחה תהיה הגיונית והוגנת וממוצעת יחסית לשוק. עם עורך הדין הנכון לענייני משפחה בקשת התיקון יכולה להיות מוצלחת וטובה.

שירותי נוטריון שמעניק משרדו של אורן שבת, עו"ד ונוטריון

נוטריון ספרדית                               
נוטריון אנגלית                                צרו קשר: טל': 09-954385
נוטריון איטלקית                             דוא"ל office@shabat-law.co.il
נוטריון פורטוגזית                            
נוטריון הרצליה
נוטריון נתניה
נוטריון במרכז
 
לייבסיטי - בניית אתרים