א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - האם צריך אישור נוטריוני לקבלת אזרחות פורטוגלית?
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 האם צריך אישור נוטריוני לקבלת אזרחות פורטוגלית?

ממשלת ספרד ופורטוגל הוציאו בשנים האחרונות חוק המאפשר למגורשי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות פורטוגלית וספרדית על ידי הוכחת קשר למגורשים. על מנת להקל את התהליך עבור המקורבים והצאצאים של המגורשים הממשלות הללו הוציאו רשימה של שמות משפחה וכל מי שיוכיח את קשר משפחתי יוכל לזכות בדרכון המיוחל. אפשרות זאת קוסמת לאנשים רבים המעוניינים ליהנות מזכויות רבות בעת החזרת הדרכון, הרי פורטוגל וספרד הן מדינות החברות האיחוד האירופי וכל מי שמחזיק בדרכון זה יוכל ליהנות ממגוון רב של זכויות כגון – לבצע עסקאות נדל"ן באירופה, להתגורר ברחבי אירופה, לנוע בחופשיות בין מדינות האיחוד האירופאי, לימודים מוזלים או ללא תשלום באוניברסיטאות ברחבי אירופה, לעבוד באירופה על פי היתר עבודה ועוד מגוון זכויות המגיעות לכל מי שמחזיק בידו אזרחות פורטוגלית.

על תהליך הוצאת דרכון פורטוגזי ופורטוגלי

תהליך הוצאת הדרכון לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית הוא לא עניין של מה בכך ודורשת הוכחת קשר משפחתי למגורשי ספרד ופורטוגל, ולכן יש צורך לפנות למשרד עורכי דין המתמקצעים בתהליך שיוכלו לסייע לאותם מבקשים לבצע זאת ביתר קלות. בתהליך זה נדרש להגיש אישורים שונים המאשרים את הקשר המשפחתי בין המגורשים, ולכן יש צורך בעו"ד שהוא גם נוטריון שיוכל לאמת מסמכים שונים הדרושים לצורך קבלת האזרחיות. בתחילת התהליך יש צורך לאסוף מסמכים שונים ולאמת אותם על ידי נוטריון, לאחר מכן יש צורך להגיש בקשה מסודרת לשגרירות ולקבל את ההחלטה. חשוב לציין כי תהליך זה הוא מורכב ובמידה וחסרים אישורים או שמוגשים מסמכים ללא אימות נוטריוני, דבר זה יכול לעקב את תהליך קבלת האזרחות ואחריה את הדרכון.

חשיבות בחירת עורך דין מיומן בתהליך זה

בשל העובדה כי מדובר בתהליך מורכב, רבים נעזרים במשרדי עורכי דין המיומנים בתהליך זה ולא בעורך דין כללי. עורך דין הבקיא בתהליך יידע את כל החוקים הדרושים על בורים ויוכל להגיע להצלחה בתהליך, הרי לבל נשכח כי החוקים הם נוקשים ויש צורך להגיש מסמכים רבים ובכלל לעבור את התהליך בצורה מסודרת על מנת לקבל ביתר קלות את האזרחות. כמו כן, מלבד הגשת המסמכים ואימות מסמכים הדרושים על ידי נוטריון, יש צורך לתרגם מסמכים שונים לשפת פורטוגזית או ספרדים, ולכן חשוב לבחור בעורך דין המכיר את השפה או בעורך דין המחזיק במתרגם לטובת תרגום מסמכים שונים הדרושים לתהליך והגשתם לשגרירות הפורטוגזית או לשגרירות הרלוונטיות להמשך תהליך קבלת הדרכון המיוחל.

לסיכום, תהליך הוצאת אזרחות פורטוגזית היא לא עניין של מה בכך ודורשת הכנת מסמכים רבים להגשה לרשויות הרלוונטיות, ולכן רק משרד עורכי דיו הבקיא בתהליך יוכל לסייע לכם לקבל ביתר קלות האת הדרכון ובכלל להתנהל בצורה נכונה לאורך כל הדרך, הרי כל טעות קטנה בהגשת המסמכים יכולה להביא לידי דחיית הבקשה.

שירותי נוטריון שמעניק משרדו של אורן שבת, עו"ד ונוטריון

נוטריון ספרדית                               
נוטריון אנגלית                                צרו קשר: טל': 09-954385
נוטריון איטלקית                             דוא"ל office@shabat-law.co.il
נוטריון פורטוגזית                            
נוטריון הרצליה
נוטריון נתניה
נוטריון במרכז

לייבסיטי - בניית אתרים