א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

נוטריון ספרדית - א.שבת, נוטריון דובר ספרדית
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> נוטריון ספרדית
 
 

נוטריון ספרדית

נחוץ לך בדחיפות אישור נוטריוני בספרדית ? 
התקשר אלינו ונעניק לך את שירות מקצועי ומהיר !

סניף הרצליה פיתוח: רח' משכית 22 הרצליה פיתוח טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.il

​לחץ כאן וקבל מפת הגעה לסניפנו בהרצליה.

​סניף נתניה: רח' התהילה 38 נתניה טל' 09-8335767, פקס' 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.i 

לסניף נתניה לקבלת שירותי נוטריון ספרדית לחץ כאן.

משרדנו מספק שירותי נוטריון בשפה הספרדית. שירותי הנוטריון בספרדית ניתנים על ידי א.שבת, עו"ד ונוטריון - דובר ספרדית כשפת אם. עו"ד שבת התגורר ולמד במדינת אקוודור שבדרום אמריקה, כיום הינו מייצג לקוחות מספרד ומאמריקה הלטינית. כנוטריון דובר ספרדית, עו"ד שבת מאמת תרגומי מסמכים בספרדית מזה שנים ארוכות ומעניק שירותי נוטריון בספרדית לכל מסמך, כולל: מסמכי הגירה, מסמכים רפואיים, אישורי לימודים, מסמכים משפטיים ועוד. עו"ד שבת אף מספק שירותי נוטריון בקטלאנית שפה קרובה לשפה הספרדית, המדוברת במחוז קטלוניה שבספרד. השירותים הנוטריונים בספרדית ובשפות הנוספות שבהן שולט הנוטריון אורן שבת, מתבצעים באופן מדויק, מקצועי ומהיר.

נוטריון דובר ספרדית

שליטה בשפת המקור של המסמך לדוגמא, ספרדית) ובשפת היעד (לדוגמא, אנגלית) הינה יסוד ועיקר במלאכת הנוטריון המתבקש לתת שירות בשפות אלה. שליטה בשפות הנ"ל הינה כלי חיוני בידי הנוטריון לוודא, כי תרגום המסמך הינו נאמן לשפת המקור והתוצר נקי שגיאות, ממילא הוא אינו מכיל טעויות מהותיות. כאשר הנוטריון שולט בשפות הרלוונטיות, הינו מסוגל לוודא, שאמנם התרגום נאמן לשפת המקור ואם נפלו שגיאות או טעויות, יש בכוחו לתקנן. שליטה בשפות הרלוונטיות אף מאפשרת לנוטריון לעמוד על דקויות שמתבקשות בתרגום ובמקרה הצורך להביא דקויות אלה לידי ביטוי בשפת היעד. עמידה על דקויות בתרגום הינה חשובה כמעט בכל מסמך, אך היא הכרחית ביותר במסמכים שיש להם נפקות משפטית מהותית, כגון מסמכים המוגשים לבתי משפט, כדוגמת: פסקי דין, צווי ירושה, פרוטוקולים של בתי משפט, כתבי תביעה והגנה, הצעות במכרזים ציבוריים.
 

לעומת זאת, אם הנוטריון אינו שולט בשפות, פגמים מסוגים שונים עלולים להתגנב לתוך האישור הנוטריוני, מבלי שהנוטריון או הלקוח יהיו מודעים להם. פגמים כאלה, עלולים להתגלות, לעתים, בשלב מאוחר, כאשר קשה או לא ניתן לתקן את הפגמים או את נזקיהם. לפיכך, מומלץ ללקוח, אשר פונה אל הנוטריון לצורך קבלת אישור נוטריוני,  לוודא כי הנוטריון שולט או לפחות יודע הן ספרדית והן עברית, ברמה מספקת. עו"ד אורן שבת שולט בשפה הספרדית כשפת אם. האישורים הנוטריונים הניתנים על ידו עוברים הליך דקדקני של בדיקת איכות התרגום, כך שהתוצר הסופי - קרי האישור הנוטריוני בספרדית מבטיח איכות גבוהה וביטחון שהתרגום מעברית לספרדית או מספרדית לעברית הינו נכון ומדויק.

מסמכים לאישור נוטריון בספרדית

אישור ותרגום נוטריוני בספרדית לתעודת לידה♦ אישור ותרגום נוטריוני בספרדית לתמצית רישום מרשם האוכלוסין ♦ אישור ותרגום נוטריון בספרדית לתעודת נישואין ♦ אישור ותרגום נוטריון לספרדית של תעודת פטירה ♦ אישור ותרגום נוטריון בספרדית לתעודת יושר ♦ אישור ותרגום נוטריון בספרדית לתעודת בתי ספר והשכלה גבוהה בספרדית  ♦  אישור ותרגום נוטריון  ספרדית לתעודות ומסמכים של חברות, הערוכים בספרדית ♦ אישור ותרגום נוטריון ספרדית ליפויי כח, צווי ירושה ופסקי דין בספרדית ♦  אימות חתימה של נוטריון בספרדית על מסמך נוטריון בספרדית♦ תרגום ואימות תרגום נוטריון ספרדית של מסמכי בנק וחשבונות בנק ♦ ועוד 

הרשימה שלעיל אינה ממצה. אם המסמך הדרוש לך מאת נוטריון דובר ספרדית אינו מופיע ברשימה, אנו בוודאי נוכל לספק לך שירותי נוטריון ותרגום בספרדית, גם לגביו. ניתן לקבל את כל שירותי התרגום והנוטריון בשילוב השפות: ספרדית, אנגלית, איטלקית וערבית. כמו כן אנו מתרגמים תעודות מערבית לספרדית עם אישור נוטריון לספרדית, עבור צאצאי מגורשי ספרד, לצורך הגשת בקשות לאזרחות ספרדית.

אישורי נוטריון ספרדית לצורך הסדרת מעמד חוקי בישראל

אם הנך נשוי/אה או מתעד/ת להתחתן עם בן/בת זוג שאינו ישראלי, אשר נולד במדינה דוברת ספרדית, והנכם מעונינים לקבל אזרחות ישראלית, אנו נעניק לכם את שירותי הנוטריון בספרדית הנחוצים לכם. המסמכים הבסיסיים שמשרד הפנים דורש להגישם אליו כשהם מאושרים על ידי נוטריון דובר ספרדית הינם: תעודת לידה, תעודת יושר, תעודת רווקות של בן הזוג (או תעודת נישואין אם בני הזוג כבר נשואים). אנו נתרגם את המסמכים מספרדית לעברית (או לאנגלית לפי הדרישה) מאת נוטריון דובר ספרדית בהתאם לדרישות משרד הפנים, כך שתוכלו לעבור את שלב הגשת המסמכים בספרדית באופן הפשוט ביותר וללא תקלות העלולות להאריך ולסרבל את הליך קבלת האזרחות.
אישורי נוטריון ספרדית לצורך אזרחות ספרדית 
בחודש אוקטובר שנת 2015 התקבל בסנאט הספרדי חוק המאפשר לצאצאי היהודים מגורשים ספרד לקבל אזרחות ספרדית. קבלת האזרחות מותנית, בין היתר, בהוכחת זיקה עמוקה לספרד ובהוכחת ידיעה בסיסית של השפה השפה והתרבות הספרדית. כמו כן, צריך מבקש האזרחות להציג מספר מסמכים, בתוכם תעודת לידה ותעודת יושר מתורגמים לספרדית ומאושרים על ידי נוטריון ספרדית. משרדנו מעניק שירותי נוטריון ספרדית להכנת מסמכים להגשה לצורך קבלת אזרחות ספרדית. להלן מובא ציטוט מרגש מתוך המבוא לחוק האזרחות, המסביר את הרקע להחלטת הסנאט הספרדי לאפשר לצאצאי מגורשי ספרד לקבל אזרחות ספרדית: "הכינוי ספרדים ניתן לאותם יהודים אשר חיו בחצי האי האיברי ובמיוחד לצאצאיהם של אותם יהודים, אשר לאחר הצווים משנת 1492 נכפה עליהם להמיר את דתם או להיות מגורשים והעדיפו דרך קשה זו. הכינוי ספרדי מקורו מהצליל "ספרד", מילה שפירושה España (ספרד) בשפה העברית הקדומה וכן בשפה העברית המודרנית. נוכחות היהודים באיבריה הייתה קבועה לאורך אלף שנים, וקיימים לה שרידים בולטים עד ליום זה. למרות זאת, לאור תכתיבי ההיסטוריה היהודים יצאו לגלות והצטרפו או הקימו קהילות חדשות מעל לכל בצפון אפריקה, בבלקאנים ומרחבי האימפריה העותומאנית. בני ספרד שמרו על נוסטלגיה עמידה מפני שינויי שפות ודורות. הם שימרו את הלאדינו או את החקטיה, השפה הספרדית מקורית שהועשרה על ידי שפות מאומצות. בשפת אבותיהם הם חיכו תפילות, רשימות, משחקים וסיפורים. הם שמרו וכיבדו את השמות אשר במקרים רבים תיארו את מקורותיהם, כמו כן הם קיבלו ללא התרעמות את השקט של ספרד הנישאת בשכחה...מלחמת העולם ה- II הכניסה תחת השלטון הגרמני כמאתיים אלף יהודים ספרדים. קהילות פורחות של אירופה המערבית ומעל לכל קהילות מהבלקנים ומיוון סבלו מהאכזריות הנאצית במספרים שקשה לתפוש, כמו גם חמישים אלף נרצחים בסלוניקי, עיר בעלת שורשים ספרדים עמוקים. קורבנם האכזרי של אלפי ספרדים יוצר את הזיקה הקבועה שמאחדת את ספרד עם זיכרון השואה.ניתן לקבל תרגום נוטריון ספרדית מלא לחוק האזרחות הספרדית על ידי פניה מתאימה למשרדנו (כפוף לזכויות יוצרים).
 
אישורי נוטריון בספרדית לתיקוף תעודות השכלה ודיפלומות

לצורך הכרה בישראל בתעודות השכלה ודיפלומות אשר ניתנו בחו"ל דורשים הגופים הרלוונטים (לדוגמא, משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד העבודה והרווחה) לתקף את מסמכי הלימודים. תיקוף (בלועזית  - לגליזציה) מסמכי הלימודים נעשה על ידי תרגום המסמכים ואימות נכונות התרגום על ידי נוטריון. תעודת השכלה ודיפלומה אשר ניתנו בספרד או באמריקה הלטינית צריכות על כן להיות מתורגמות לספרדית. אחר כך, תרגומם של מסמכים אלה צריך להיות מאומת על ידי נוטריון בספרדית. כלומר נוטריון השולט בשפה הספרדית על בוריה. אותו עקרון חל גם לגבי תעודות השכלה ודיפלומות אשר ניתנו בישראל, כאשר בעליהם של המסמכים מעוניין לתקף אותם בחו"ל, במדינה דוברת ספרדית (לדוגמא, בספרד או במקסיקו וכו'). במקרה כזה, תחילה יש לתרגם את המסמכים לספרדית ואחר כך יש לאמת את התרגום על ידי נוטריון בספרדית. בחלק מהמקרים, מומלץ  לסדר חותמת אפוסטיל לתעודת השכלה או דיפלומה שתוגש לרשויות ציבוריות ומוסדות לימודים בחו"ל. משרדו של עו"ד אורן שבת נוטריון (דובר ספרדית) מעניק שירותי תרגום ואימות נכונות תרגום נוטריוני לתעודות השכלה ודיפלומות, מעברית לספרדית ומספרדית לעברית (ובשילוב שפות נוספות). כמו כן, משרדנו מענקי שירותי סידור אפוסטיל לכל המדינות החברות באמנת האג. 
 
סניף הרצליה פיתוח: רח' משכית 22 הרצליה פיתוח טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.il

 


השפה הספרדית
 
השפה הספרדית היה שפה איברו-רומאנית וקרובה מאוד לאיטלקית ופורטוגזית. הינה אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, ולמעשה הינה שגורה בפיהם של למעלה מ 415 מליון בני אדם המתגוררים ב-44 מדינות בעולם. לשפה הספרדית קשר מיוחד ליהדות. מהשפה הספרדית התפתחה הלאדינו, שפתם של יהודי ספרד אשר הגירוש. דוברי לאדינו מסוגלים להבין ספרדית ואף לדבר באופן שמי ששולט בשפה הספרדית יבין אותם. קשר נוסף של השפה הספרדית ליהדות נוגע לקבלת אזרחות ספרדית. לפי חוק ספרדי שהתקבל על ידי הסנאט הספרדי, צאצאי היהודים מגורשי ספרד זכאים לקבל אזרחות ספרדית בכפוף למספר תנאים, שאחד מהם הוא ידיעת השפה הספרדית. ידיעת הלאדינו על ידי מבקש אזרחות ספרדות יכולה לסייע בהוכחת זיקתו לספרד, שהוא תנאי נוסף לקבלת אזרחות ספרדית. 
 
 
דוגמא לאישור נוטריוני בספרדית עם אפוסטיל לספרד
אנשים רבים סקרנים לדעת כיצד נראה אישור נוטריוני בספרדית לאחר שהוכן ונחתם על ידי הנוטריון. לכן התמונות שלהלן מציגות כיצד נראה אישור נוטריוני מוכן בספרדית. בתמונות תרגום ואימות תרגום נוטריוני מעברית לספרדית של תעודת מרשם האוכלוסין, עם סידורי אפוסטיל על פי אמנת האג, אשר התקבלו בבית המשפט ובמשרד החוץ.

אישור נוטריוני עם חותמת אדומה וסרט אדום

 
 

תמצית רישום ממרשם האוכלוסין
תרגום לספרדית של אישור מרשם האוכלוסיןאפוסטיל משרד החוץאפוסטיל בית משפט

אישורים בספרדית לצורכי מסע/טיול
 
ניתן לקבל אישורי נוטריון בספרדית למסמכים הדרושים למסע/טיול לספרד או לאמריקה הלטינית, כגון: רשיון שימוש והחזקה של קנביס רפואי, מרשמים רפואיים, תעודות נכה, אישור נסיעת קטין לחו"ל ועוד. משרדנו טיפל, לשביעות רצון לקוחותינו במתן עשרות רבות של אישורי נוטריון בספרדית עבור רשיונות שימוש והחזקה של קנביס רפואי לצורך נסיעות לספרד ולאמריקה הלטינית.

יחד עם זאת, חשוב לציין, שלפני יציאה לספרד או לאמריקה הלטינית עם רשיון שימוש והחזקה של קנאביס רפואי מומלץ מאוד לברר עם שגרירות מדינת היעד בישראל לגבי המדיניות של אותה מדינה ביחס לתוקף של רשיון ישראלי, המתורגם לספרדית על ידי נוטריון. בירור דומה יש לעשות ביחס למדינות המעבר. 

כמו כן, אנו ממליצים לבדוק לפני הנסיעה באם רשיון השימוש וההחזקה של קנביס רפואי שברשותכם הינו בעל תוקף מספיק לתקופת המסע. בנוסף, בדרך כלל אנו ממליצים לסדר תעודת אפוסטיל בהתאם אמנת האג, לכל אישור נוטריון המונפק לרשיון קנביס רפואי. כאשר הנכם מתקשרים אל משרדנו, שאלו אותנו לגבי הסדרת תעודת אפוסטיל.

ספרד והספרדית
 
ספרד נמנית על ארבע המדינות הגדולות ביותר באירופה, כלכלתה של ספרד הינה קפיטליסטית ומהווה את אחת הכלכלות החזקות ביותר באירופה. בספרד כ 46 מליון תושבים אולם צפיפות האוכלוסין למ"ר הינה מהנמוכות באירופה המערבית (מדורגת 2 במקום ה - 29 בעולם). בניגוד לדעה הרווחת, השפה הספרדית אינה השפה הרשמית היחידה בספרד. השפות הרשמיות הנוספות בספרד הינן: הקטלאנית, הבסקית, הגליסית והאוקסיטנית. שפות אלה, מקורן בלטינית ולכל אחת ניבים משלה. לדעת חוקרי שפות, הספרדית המדוברת בארצות אמריקה הדרומית  מקורה בדרום מערב ספרד. שטחה של ספרד מחולק ל-17 אזורים, כל אחד מהווה קהילה אוטונומית העומדת בפני עצמה. מרבית אזורי הקהילות האוטונומית נחלקים לנפות ובסה"כ קיימות בספרד 17 נפות. אורן שבת הינו נוטריון בספרדית ובמקרה ודרוש לך שירות נוטריון ספרדית או בשפה אחרת המדוברת בספרד תוכל לפנות אלינו גם כן.
 
סניף נתניה: רח' התהילה 38 נתניה טל' 09-8335767, פקס' 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.i
לייבסיטי - בניית אתרים