א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - תאונה עם רכב חברה
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> תאונה עם רכב חברה
 

תאונה עם רכב חברה - משפט מסחרי או משפט תעבורה?

בעידן שבו אנחנו חיים הרבה אנשים מקבלים רכב חברה יחד עם החוזה שעליו הם חותמים כשהם נכנסים לעבוד במסגרת כלשהי. מדובר על תנאים נוחים ביותר כי למעשה רכב חברה זה מסוג אותם התנאים בעבודה שמשנים לנו את החיים בצורה מהותית. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, חלמתם שיום אחד תעבדו במקום שבו תקבלו לא רק משכורת יפה ופלאפון אלא גם רכב חברה משוכלל. עם זאת, חשוב להבין שגם ברכבים כאלה אתם עלולים להיות מעורבים בתאונות ולא פשוט לקבוע האם מדובר על משפט מסחרי או משפט תעבורה. מה שבטוח זה שאתם צריכים עורך דין תעבורה שיוכל לעמוד לצרכם ולסייע לכם כי ללא עו"ד לענייני תעבורה עלול להיות שתמצאו את עצמכם בליבה של פרשה שתעלה לכם הרבה יותר מידי.

מדוע אתם צריכים עורך דין תעבורה?

ראשית, תאונות קורות, הן חלק מהחיים ולא תמיד הן בשליטה שלנו. שנית, אנחנו בהחלט כן יכולים להשפיע על האופן שבו חוויה כזאת תסתיים, לפחות מבחינה כלכלית. לכן, אפילו אם עשיתם תאונה ועכשיו דורשים מכם לשלם השתתפות עצמית או חמור מכך, כדאי שתדעו שלפני שאתם משלמים עדיף להתייעץ עם עורך דין תעבורה. עורך דין לענייני תעבורה הוא איש מקצוע שכדאי לפנות אליו מסיבות רבות:

{C}1.      {C}הוא יקשיב לסיפור שלכם

{C}2.      {C}הוא ינתח את המקרה שלכם

{C}3.      {C}בהתאם לכל הממצעים הוא יסביר לכם מה הסיכויים שלכם לנצח

{C}4.      {C}הוא יכין אתכם לבאות

{C}5.      {C}הוא ידאג לאינטרסים שלכם

{C}6.      {C}הוא ילווה אתכם מבחינה משפטית לכל אורך הדרך

חשוב להבין שהרבה פעמים במקרים האלה האדם הפשוט נמצא בסיטואציה מורכבת כי הוא ניצב לבדו אל מול תאגיד, חברה או עסק גדול. לכן חשוב שיהיה לכם עורך דין שיוכל לעזור לכם כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג גם לאינטרסים שלכם.

כך בוחרים איש מקצוע מהתחום

יש לכם התלבטות לגבי השאלה לאיזה עורך דין לענייני תעבורה אתם רוצים לפנות? אם כך, אפשר להבין אתכם כי יש לא מעט מומחים שישמחו לתת לכם שירות. עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע שישפיע בצורה מהותית על סיום התהליך כולו ולכן הוא צריך להיות אדם: מקצועי, אדיב וכזה שמגיע עם לא מעט שנות ניסיון בתחום התעבורה. אם אתם מכירים עו"ד כזה באופן אישי כמובן שתרצו לפנות אליו אך בכל שאר המקרים כדאי יהיה להשוות בין מספר אפשרויות שונות. אתם לא חייבים לקבל המלצות בימינו על עו"ד ישירות מאנשים שאתם מכירים אישית כי גם המלצות מקוונות יכולות לסייע בבחירה. חשוב לאתר עו"ד שיהיה גם כמה שיותר זמין עבורכם כי במהלך הדרך בוודאי תתעוררנה לא מעט שאלות וסוגיות מורכבות.

שירותי נוטריון שמעניק משרדו של אורן שבת, עו"ד ונוטריון

נוטריון ספרדית                               
נוטריון אנגלית                                צרו קשר: טל': 09-954385
נוטריון איטלקית                             דוא"ל office@shabat-law.co.il
נוטריון פורטוגזית                            
נוטריון הרצליה
נוטריון נתניה
נוטריון במרכז

לייבסיטי - בניית אתרים