א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

נוטריון כפר סבא | נוטריון בכפר סבא | א.שבת עורך דין ונוטריון
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> נוטריון כפר סבא
 

נוטריון כפר סבא

שירותי נוטריון כפר סבא בשפות: 

טל': 09-9543895
פקס': 09-9545033
דוא"ל office@shabat-law.co.il

משרדו של הנוטריון, א.שבת, ברח' משכית 22 הרצליה פיתוח מעניק שירותי נוטריון לתושבי כפר סבא, רעננה, הוד השרון, הרצליה ואזור השרון בכלל, טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033. דוא"ל office@shabat-law.co.il.

שירותי נוטריון כפר סבא בשפות


עו"ד שבת, נוטריון השולט בשפות: אנגלית, ספרדית איטלקית ועברית. משרד הנוטריון נותן שירותים נוטריונים לתושבי כפר סבא, רעננה, רמת השרון ואזור השרון בכלל, בשפות האמורות ובשילוביהן האפשריים. מהם השירותים הנוטריונים שמעניק משרדו של הנוטריון אורן שבת ביתר פירוט ? ניתן לקבל שירותי נוטריון ביחס למסמכים שנוצרו בישראל או בחוץ לארץ. אלה כוללים, בין היתר: תעודות נישואין, לידה, כל אישורי משרד הפנים, מסמכי בנקים, תדפיסי חשבונות בנק, מסמכים או חוזים פרוטוקולים והחלטות של בתי משפט, תעודות יושר, אישור מהמרשם הפלילי במשטרה, מסמכי רשם החברות, אישורים על השכלה, תעודת בגרות, תעודות אקדמיות, דיפלומות, תעודות הסמכה, הסכמי ממון ייפויי כוח וכיוצ"ב מסמכים. נוטריון כפר סבא.

נוטריון כפר סבא - אימותי חתימות ויפוי כח

ניתן לקבל שירותי אימות חתימה על גבי ייפויי כוח בשפות: אנגלית, ספרדית ואיטלקית. כמו כן, ניתן לקבל שירות חתימה על הצהרות, תצהירים ואישורים אחרים שעליהם נדרש הלקוח לחתום. אם אין בידי הלקוח יפוי כח, הצהרה או תצהיר, משרדנו יעניק את שירות הכנת המסך הדרוש לחתימת הלקוח. יש לציין, כי כאשר הלקוח נדרש לחתום בפני הנוטריון, החתימה צריכה להתבצע במשרד הנוטריון. במקרים מיוחדים וחריגים ניתן לקבל את השירות אצל הלקוח, בכפוף לתשלום תעריף מיוחד.

התשלום מתבצע במזומן, בשיק או בכרטיס אשראי. סידור אפוסטיל לאישורי נוטריון בכפר סבא – נעשה בדרך כלל בכפר סבא. כדי להעניק תוקף חוקי לאישור שערך נוטריון ירושלים, כאשר האישור מיועד לשימוש בחו"ל, במדינות החברות באמנת האג, יש לדאוג להסדרת אפוסטיל. אפוסטיל עבור אישורי נוטריון בכלל ניתן לקבל בבתי משפט השלום ברחבי הארץ ועבור אישור של נוטריון בכפר סבא, ניתן לקבל סידור אפוסטיל בבית משפט השלום בכפר סבא. לצורך קבלת סידור אפוסטיל לאישור נוטריון בכפר סבא ניתן לפנות למזכירות בית משפט השלום בכפר סבא, שכתובתה ברח'  הטחנה 5, כפר סבא. שעות הפתיחה בימים א' – ה' (למעט בימי פגרה) הינן: 08:30 עד 13:30. בכל מקרה, רצוי להתקשר לבית המשפט לפני הגעה כדי לברר את שעות הפתיחה (טל'  077-2703333).

כיצד לבחור משרד נוטריון בכפר סבא והסביבה ? בחירת משרד נוטריון בכפר סבא ובכלל ראוי שתעשה בהתאם לסוג ואופי השירות הנוטריוני הדרוש ללקוח. אם השירות הדרוש הנחוץ הוא אימות חתימה בשפה העברית, בחירת משרד הנוטריון אינה מעוררת התלבטות כלשהי. נוטריון מוסמך יבצע שירות זה ללא קושי. במקרה כאמור, ההמלצה היא לבחור משרד נוטריון בכפר סבא, הקרוב ביותר גיאוגרפית לאתר הלקוח. אולם, כאשר השירות הנחוץ דורש מיומנות מיוחדת בידיעת שפה, למשל, כאשר נדרש אימות חתימה על מסמך הכתוב בשפה שהלקוח אינו שולט בה או אם נחוץ תרגום/אימות תרגום בשפה זרה, בחירת נוטריון בכפר סבא (והדבר נכון גם לבחירת נוטריון בעיר אחרת)  מומלץ שתיעשה בהתאם  לדרגת המיומנות של הנוטריון בשפה הרלוונטית. נתון חשוב זה ניתן לבררו באתר האינטרנט שלו (נוטריון היודע שפות, קרוב לוודאי שיפרסם זאת בהדגשה) או על ידי התקשרות למשרד נוטריון כפר סבא ועריכת הבירור. אם כישורי השפה של הנוטריון בשפה הרלוונטית לאישור הנוטריון הינם בעלי חשיבות, הרי שמיקום אתר משרדו של נוטריון בכפר סבא צריך להיות בעל חשיבות פחותה ומומלץ להעדיף את מיומנות הנוטריון בשפה הנדרשת.
 
לייבסיטי - בניית אתרים