א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

נוטריון איטלקית | אורן שבת נוטריון בשפה האיטלקית
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> שירותי נוטריון >> נוטריון איטלקית
 

נוטריון איטלקית

תרגום נוטריון בשפות:
איטלקית, ספרדית, אנגלית ועברית


משרדנו ממוקם ברחוב משכית 22
הרצליה פיתוח, בבית לומיר
כניסה דרומית קומה ג'.

צור קשר ותקבל מענה מיידי.


טל:    09-9543895
פקס: 09-9545033
דוא"ל: office@shabat-law.co.il

דרך ההגעה אלינו פשוטה וקלה. היכנסו
כאן וקבלו מפת הגעה.

 

תרגום נוטריון - איטלקית

משרדנו מעניק שירותי ונוטריון ותרגום מסמכים באיטלקית, כמו גם בשפות נוספות שעו"ד שבת שולט בהן כשפת אם: ספרדית אנגלית ועברית. שירותי הנוטריון ניתנים לחברות העוסקות במסחר עם חברות באיטליה, כמו גם לאנשים פרטיים, הזקוקים לשירותי נוטריון לצרכי הגירה, לימודים ולצורכי הליכים משפטיים המתנהלים בארץ או באיטליה. חלק משירותי הנוטריון באיטלקית ניתנים בזיקה למדינות אחרות. כך הוא המצב, לדוגמא, כאשר השירות הנדרש הוא אימות תרגום נוטריוני של מסמך בשפה האיטלקית, לשפה הספרדית – לצורך הגשת המסמך לרשויות בספרד או כאשר נדרש אימות תרגום נוטריוני של מסמך בשפה האיטלקית לשפה האנגלית, לצורך הגשת המסמך לרשויות בבריטניה. משרדנו מקפיד על תרגום מקצועי ומדויק של מסמכים מהשפה האיטלקית ואל השפה האיטלקית, תוך מתן דגש מיוחד על תרגום משפטי של מסמכים באיטלקית או לשפה האיטלקית. השירותים ניתנים במהירות האפשרית, לפי צרכי הלקוח, תוך הקפדה על איכות התוצר הסופי.
 

דוגמאות לאישורי נוטריון באיטלקית

ברשימה המופיעה להן, תוכלו למצא רשימת דוגמאות של מסמכים ותעודות שניתן לקבל בעבורם במשרדנו שירותי תרגום ואימות תרגום נוטריון באיטלקית:
 
♦ אימות תרגום נוטריון באיטלקית לתעודת לידה ♦ תרגום נוטריון באיטלקית לתעודת יושר ♦ אימות תרגום נוטריון באיטלקית לתעודת רווקות ♦ אימות תרגום נוטריון באיטלקית לתעודה המעידה על אזרחות ♦ אימות תרגום ואישור נוטריון איטלקית לתמצית רישום מרשם האוכלוסין ♦ אימות תרגום נוטריון באיטלקית לתעודת נישואין ♦ אימות תרגום נוטריון באיטלקית לתעודות בתי ספר כגון תעודות בגרות ♦ אימות תרגום  נוטריון לאיטלקית לתארים אקדמיים, כגון תואר בוגר לימודי רפואה, ארכיטקטורה או אומנות מאוניברסיטאות באיטליה ♦ אימות תרגום נוטריון לאיטלקית למסמכי חברות ותאגידים שונים, כגון: אישור רשם החברות, תעודות התאגדות, תקנונים, תמצית דו"ח באיטלקית של רשם החברות, פרוטוקולים, החלטות דירקטוריון, דו"חות כספיים  ועוד ♦  תרגום  ואישור נוטריון איטלקית של יפויי כח, צווים שיפוטיים, פסקי דין, צוואות, צוו ירושה וצווי קיום צוואה ♦ אימות תרגום מסמכים ואישור נוטריון איטלקית של הסכמים וחוזים ♦ אישור ותרגום נוטריוני של מסמכי מכרזים ציבוריים.
 
רשימת המסמכים שצוינה לעיל אינה רשימה ממצה. משרדנו מספק שירותים נוטריונים באיטלקית, כמו גם בשפות: ספרדית, אנגלית ועברית, ביחס למסמכים רבים נוספים, שאינם מופיעים ברשימה. על כן,  אם המסמך הדרוש לך אינו מופיע ברשימה, אנו נוכל לספק לך, כמובן, שירותי נוטריון ותרגום באיטלקית (בשילוב עם נוספות), גם לגבי אותו מסמך.

אודות השפה האיטלקית

השפה האיטלקית מדוברת כיום על ידי כ-70 מליון בני אדם ברחבי העולם, כאשר מרביתם מתגוררים בחצי האי האיטלקי. אוכלוסיית דוברי האיטלקית הגדולה ביותר בעולם, חוץ מאשר תושבי איטליה, מונה 1.5 מליון דוברי איטלקית, אשר מתגוררים בארצות הברית. הטקסטים הראשונים בשפה האיטלקית מוכרים לנו מהמאה השמינית. אולם, היצירה הספרותית הראשונה באיטלקית היא יצירה הידועה בשם Ritmo Laurenziano שנכתבה בסוף המאה ה- 12 לספירה.
הדקדוק האיטלקי הינו דומה מאוד לדקדוק של שפות מערב רומאיות אחרות. הוא דומה במיוחד לדקדוק של השפה הצרפתית המודרנית. אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין השפה האיטלקית (והצרפתית) לספרדית, הוא העדר הסיומת s ו-es ברבים, אשר קיימת בשפה הספרדית. באיטלקית, לעומת שפות אלה, מוסיפים, לרוב, את הסיומת e כדי לציין רבים בלשון נקבה ואת הסיומת  i כדי לציין רבים בלשון זכר.  השפה האיטלקית מדוברת במספר רב של דיאלקטים, כל דיאלקט מדובר באזור אחר באיטליה. חלק מן הדיאלקטים הינם כה מרוחקים מן השפה האיטלקית הסטנדרטית (שמקורה בדיאלקט הטוסקני), עד כי דיאלקטים אלה נחשבים נחשבים לשפות העומדות בפני עצמן.

שירותים נוספים

שירותי נוטריון באיטלקית
שירותי נוטריון באנגלית
שירותי נוטריון בפורטוגזית
שירותי נוטריון כלליים בעברית

 
משרדנו בהרצליה פיתוח
 
משרד הנוטריון בהרצליה

   דוגמא לאישור נוטריון באיטלקית ועברית
 
אישור נוטריוני באיטלקית
  

            דוגמא לתעודת לידה באיטלקית

תעודת לידה באיטלקית
 
           
דוגמא לתעודת לידה באיטלקית לאחר תרגום נוטריון
 
תרגום נוטריון של תעודת לידה באיטלקית

צור קשר

 סניף הרצליה פיתוח: רח' משכית 22 הרצליה פיתוח טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.il

סניף נתניה: רח' התהילה 38 נתניה, טל' 09-8335767, פקס' 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.il (לקבלה ואיסוף מסמכים בלבד).

תחומי עיסוק נוספים

לקריאה אודות תחומי עיסוק נוספים של המשרד, לחץ על המקום המתאים: ירושה וצוואותמשפט אזרחי-מסחרימשפט מנהלי ומכרזים ציבוריים.

אמצעי תשלום
ניתן לשלם במזומן, בהמחאות או בכרטיסי אשראי: ויזה ומאסטרכרד.

Visa Mastercard
   
לייבסיטי - בניית אתרים