א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - נוטריון פורטוגזית
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> שירותי נוטריון >> נוטריון פורטוגזית
 

נוטריון נוטריון פורטוגזיתפורטוגזית

צרו קשר 09-9543895 

סניף נוטריון הרצליה פיתוח:
רח' משכית 22, קומה 3, הרצליה פיתוח טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033,
דוא"ל:  office@shabat-law.co.il.
 
סניף נוטריון נתניה: רח' התהילה 38 נתניה, טל' 09-8335767, פקס 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.il
 

משרדנו מעניק חשיבות למתן דגש רב על דיוק התרגום ועל איכות השירות הנוטריוני. התרגום מתבצע על ידי מתרגם מומחה השולט בשפה הפורטוגזית ובעל תואר אקדמי במדעים. השירות ניתן במהירות ובמקצועיות, והכל באדיבות מירבית ובמחירים סבירים. ניתן לשלם בכרטיס אשראי ובתשלומים נוחים.

שירותי נוטריון בפורטוגזית עשויים לסייע לנו בחיי היום יום בעניינים רבים שאנו עשויים להדרש להם. למעשה ללא שירותי נוטריון פורטוגזית, אנו נתקשה לבצע פעולות שונות כגון: הגירה למדינה אחרת או סתם "רילוקישיין", הרשמה למוסדות לימוד (בארץ ובחו"ל), קבלת שירותי רפואה, נקיטה בהליכים משפטיים ועוד. מדוע השפה הפורטוגזית כל כך חשובה? מעל מאתיים מיליון איש דוברים את השפה הפורטוגזית. המדינות העיקריות שבהן השפה המדוברת היא פורטוגזית הן: פורטוגל, ברזיל ומוזמביק. ישראל מקיימת קשרים עם מדינות אלו, בתחום העסקי, התרבותי והתיירותי. קשרים אלה מייצרים, בין המדינות, תנועה של אנשי ציבור, אנשי עסקים, אנשים פרטיים ומסמכים, בין היתר להשקעות בברזיל. כתוצאה מכך נוצר צורך בשירותי תרגום ולגליזציה לטובת הליכים משפטיים שונים, כגון: הוצאת צו ירושה, צו קיום צוואה, הגשת בקשת אזרחות בקשות, עסקאות נדל"ן להשקעות וכו'. במקרים אלה ואחרים נדרש תרגום של מתרגם מקצועי, האמין על הנוטריון מתוך היכרות אישית ונסיון. משרדנו מספק שירות אישור הצהרת מתרגם בפורטוגזית, ושירותי אימות נכונות תרגום בשפות אחרות (ספרדית, אנגלית, איטלקית).

היכן ניתן לקבל שירותי נוטריון דובר פורטוגזית ?

נוטריון פורטוגזית לברזיל –  ברזיל היא המדינה הגדולה בדרום אמריקה,  ומעבר להיותה מעצמת תיירות עבור תרמילאים ישראלים היא הכלכלה התשיעית בגודלה בעולם.  ברזיל נחשבת כוח עולה בכלכלה העולמית ועל כן היא מושכת משקיעים רבים מרחבי העולם. לאחרונה הפכה ברזיל לגורם משמעותי לייצוא הישראלי והיא מהווה אחד מיעדי הייצוא הצומחים בקצב גבוה (בתוך חמש שנים גדל היקף היצוא של ישראל בשיעור הקרוב לתשעים אחוזים). ראוי לציין את יחסי המסחר בין ישראל לברזיל בתחום החקלאות והביטחון. מספר רב של חברות ישראליות בינלאומיות משקיעות בברזיל בפרויקטים שונים הקשורים לתחומים אלה. לטובת התקשרות בחוזים, וביצוע עסקאות שונות ישנו צורך בתרגום נוטריון פורטוגזית. אם דרוש לך תרגום נוטריון בפורטוגזית על ידי נוטריון השולט בשפה הפורטוגזית, אנו נפנה אותך למשרד נוטריון מתאים לצורך קבלת השירות.
 
נוטריון פורטוגזית לפורטוגל -  במהלך שנת 2013, הודיעה ממשלת פורטוגל שבכוונתה יהיה לאפשר לצאצאי יהודי פורטוגל לקבל אזרחות פורטוגזית לפי קריטריונים מקלים ביחס להליך הרגיל. כמובן, קבלת אזרחות פורטוגלית מקנה זכאות לדרכון פורטוגלי. בתאריך 27.2.2015 חוקק החוק המעניק לצאצאי יהודי פורטוגל הקלה בקבלת דרכון פורטוגזי. על מנת להגיש בקשה לדרכון פורטוגזי יש למלא ולהגיש את המסמכים בפורטוגזית לקונסוליה של פורטוגל. חלק מהמסמכים הנדרשים הם: תרגום נוטריוני לפורטוגזית של תעודת לידה ותרגום נוטריוני לפורטוגזית של תעודת רישום פלילי. בנוסף, על מנת להירשם ללימודים גבוהים בפורטוגל או לפתיחת חשבון בנק, ישנו צורך באישור נוטריון בפורטוגזית. אם יידרש לך תרגום נוטריון בפורטוגזית על ידי נוטריון השולט בשפה הפורטוגזית, אנו נפנה אותך למשרד נוטריון מתאים לצורך קבלת השירות.

שירותי  תרגום פורטוגזית עבור עולים חדשים ממדינות דוברות פורטוגזית 

משרדנו הנמצא במרכז הארץ, מספק שירותי תרגום מפורטוגזית לעברית עבור עולים חדשים אשר מגיעים לישראל, בעלי אזרחות או דרכון פורטוגלי ואשר מעוניינים לקבלה הכרה בתעודות שונות אשר זכאים להן במדינת המקור (כגון: תעודות לימודים, תעודות לידה, נישואין וכו'). גם סטודנטים המגיעים ללמוד בישראל מברזיל או פורטוגל יוכלו להיעזר בשירותינו לטובת מסמכים הערוכים בפורטוגזית, כאשר נדרש תרגום מפורטוגזית לעברית על ידי מתורגמן מומחה השולט בשפה הפורטוגזית, ואשר הצהרתו על נאמנות התרגום שערך לשפת המקור אושרה בידי הנוטריון.

אודות ההבדל בין תרגום נוטריוני לבין אישור נוטריון על הצהרת מתרגם בפורטוגזית

אישור נוטריון לנכונות תרגום (תרגום נוטריוני) מהווה הוכחה לכך שהתרגום נאמן לשפת המקור. על מנת שנוטריון יוכל לחתום על אישור שכזה עליו להיות בקיא בשפת המקור ובשפת היעד. אישור נוטריון להצהרת מתרגם מהווה אישור, כי המתרגם הצהיר בפני הנוטריון כי הוא שולט בשפת המקור ובשפת היעד. תצהיר המתרגם צריך לכלול הצהרה כי התרגום שערך למסמך הינו נאמן לשפת המקור. משרדנו מספק אישורי נוטריון לנכונות תרגום בשפות: אנגלית, ספרדית, איטלקית. כאשר נדרש תרגום מפורטוגזית לאחת משפות אלו או להיפך, התרגום נעשה על ידי מתרגם מקצועי לפורטוגזית והנוטריון במשרדנו מאשר את הצהרת המתרגם לפי סעיף 14א' לתקנות הנוטריונים, תשל"ז-1977.
סידור אפוסטיל לברזיל ופורטוגל
משרדנו מטפל בסידור תעודות אפוסטיל עבור מסמכים ציבוריים ואישורי נוטריון פורטוגזית המיועדים לברזיל ולפורטוגל. יש לציין, כי לאחרונה הצטרפה ברזיל לאמנת האג מיום 5 אוקטובר, המבטלת את דרישת הלגליציה של מסמכים ציבוריים זרים Hague Convention of 5 October  1961, Abolishing  the Requirement of Legalisation for Foreign Public Documents. משמעות הצטרפותה של ברזיל כחברה באמנה הוא ביטול הצורך בביצוע הליכי לגליזציה של מסמכים ציבוריים ישראלים בקונסוליה הברזילאית לאחר קבלת אפוסטיל במשרד החוץ. כמו כן, כאשר אין מדובר במסמכים ציבוריים, אלא באישורי נוטריון, לא קיימת דרישת לגליזציה במשרד החוץ ובקונסוליה הברזילאית. די בקבלת תעודת אפוסטיל מבית המשפט. הצטרפותה של ברזיל כחברה באמנת האג עשתה את הליך הלגליזציה של מסמכים המיועדים לברזיל לפעולה פחות מורכבת ופחות יקרה לעומת המצב הקודם. פורטוגל הינה חברה באמנת האג מיום 5 אוקטוב 1961 כבר שנים רבות. הליך הלגליזציה של מסמכים המיועדים לפורטוגל אף הוא כולל אפוסטיל ואינו דורש החתמת מסמכים בקונסוליה. במידה ודרוש לכם סידור אפוסטיל עבור ברזיל או פורטוגל (ועבור כלל המדינות החברות באמנת האג) אנו נשמח לתת את השירות, במהירות ביעילות ובמחיר סביר.
צרו עמנו קשר 09-9543895

סניף נוטריון הרצליה פיתוח:
רח' משכית 22, קומה 3, הרצליה פיתוח טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033,
דוא"ל:  office@shabat-law.co.il.

סניף נוטריון נתניה
רח' התהילה 38 נתניה, טל' 09-8335767, פקס 09-9545033
דוא"ל: 
office@shabat-law.co.il

 
לייבסיטי - בניית אתרים