אורן שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

אורן שבת, עו"ד נוטריון הרצליה - נוטריון פורטוגזית
מאזני צדק

א ו ר ן  ש ב ת, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 



דף הבית >> שירותי נוטריון >> נוטריון פורטוגזית
 
נוטריון פורטוגזית
 
סניף נוטריון הרצליה פיתוח:  רח' משכית 22, קומה 3, הרצליה פיתוח טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033, דוא"ל:  office@shabat-law.co.il.

סניף הנוטריון נתניה (חניה חופשית במשך כל היום): רח' התהילה 38 נתניה, טל' 09-8335767, פקס 09-9545033, דוא"ל: office@shabat-law.co.il

בשירותי תרגום לפורטוגזית כמו ביחס לכל שפה אחרת ישנה חשיבות למתן דגש רב על דיוק התרגום. במשרדנו קיימת הקפדה מרובה על תרגום מסמכים לפורטוגזית ומפורטוגזית לשפות אחרות, כאשר התרגום מתבצע על ידי מתורגם מומחה השולט בשפה הפורטוגזית ובעל תארים אקדמיים במדעים. מעל 200 מיליון איש דוברים את השפה הפורטוגזית. המדינות העיקריות בהן מדברים פורטוגזית הן: פורטוגל, ברזיל ומוזמביק, ישראל מקיימת קשרים עם מדינות אלה, בתחום העסקי, תרבותי ותיירותי. לטובת ניהול הליכי משפט שונים כגון: ירושות, בקשות לאזרחות ורכישות נדל"ן במדינות אלה, ישנו צורך בתרגום לפורטוגזית על ידי מתרגם מקצועי, שנבחר ואושר על ידי נוטריון לפורטוגזית. משרדינו מספק שירות אישור הצהרה של מתורגמן בפורטוגזית על ידי נוטריון, ושירותי נוטריון בשלל שפות אחרות.

היכן ניתן לקבל שירותי נוטריון דובר פורטוגזית ?

נוטריון פורטוגזית לברזיל –  ברזיל היא המדינה הגדולה בדרום אמריקה,  ומעבר להיותה מעצמת תיירות עבור תרמילאים ישראלים היא הכלכלה התשיעית בגודלה בעולם.  ברזיל נחשבת כוח עולה בכלכלה העולמית ועל כן מושכת משקיעים רבים מרחבי העולם.  לאחרונה הפכה ברזיל לגורם משמעותי לייצוא הישראלי והיא מהווה אחד מיעדי הייצוא הצומחים בקצב גבוה (בתוך 5 שנים גדל היקף היצוא של ישראל בשיעור הקרוב ל90%). ראוי לציין את יחסי המסחר בין ישראל לברזיל בתחום החקלאות, מספר חברות ישראליות אשר משקיעות במדינה בפרויקטים שונים.  לטובת רכישות ועסקאות בברזיל ישנו צורך בתרגום נוטריון בפורטוגזית. יש לציין שברזיל אינה חתומה על אמנת האג ועל כן הליכי הלגליזציה של מסמכי נוטריון פורטוגזית לברזיל דורשים, בין היתר, את אישור שגרירות ברזיל בישראל. למקרה שיידרש לך תרגום נוטריון לפורטוגזית על ידי נוטריון דובר פורטוגזית, אנו נפנה אותך למשרד נוטריון מתאים לצורך קבלת השירות.
 
נוטריון פורטוגזית לפורטוגל -  במהלך שנת 2013, הודיעה ממשלת פורטוגל שבכוונתה יהיה לאפשר לצאצאי יהודי פורטוגל לקבל אזרחות פורטוגזית לפי קריטריונים מקלים ביחס להליך הרגיל. מן הסתם, קבלת אזרחות פורטוגלית מקנה זכאות לדכון פורטוגלי. בתאריך 27.2.2015 חוקק החוק המעניק לצאצאי יהודי פורטוגל הקלה בקבלת דרכון פורטוגזי. על מנת הגיש בקשה לדרכון פורטוגזי יש למלא ולהגיש את המסמכים בפורטוגזית לקונסוליה של פורטוגל. חלק מהמסמכים הנדרשים הם: תרגום נוטריוני לפורטוגזית של תעודת לידה ותרגום נוטריוני לפורטוגזית של תעודת רישום פלילי. בנוסף, על מנת להירשם ללימודים גבוהים בפורטוגל או פתיחת חשבון בנק ישנו צורך באישור נוטריון בפורטוגזית. למקרה שיידרש לך תרגום נוטריון בפורטוגזית על ידי נוטריון דובר פורטוגזית, אנו נפנה אותך למשרד נוטריון מתאים לצורך קבלת השירות.

שירותי  תרגום פורטוגזית עבור עולים חדשים ממדינות דוברות פורטוגזית 

משרדינו מספק שירותי תרגום מפורטוגזית לעברית עבור עולים חדשים אשר מגיעים לישראל, בעלי אזרחות או דרכון פורטוגלי ואשר מעוניינים לקבלה הכרה בתעודות שונות אשר זכאים להן במדינת המקור (כגון: תעודות לימודים, תעודות לידה, נישואין וכו'). גם סטודנטים המגיעים ללמוד בישראל מברזיל או פורטוגל יוכלו להיעזר בשירותינו לטובת מסמכים הערוכים בפורטוגזית, כאשר נדרש תרגום לעברית על ידי מתורגמן מומחה השולט בשפה הפורטוגזית, ואשר הצהרתו על נאמנות התרגום שערך לשפת המקור אושרה בידי הנוטריון.
 
ההבדל בין תרגום נוטריוני לבין אישור נוטריון על הצהרת מתרגם בפורטוגזית
 
אישור נוטריון לנכונות תרגום ("תרגום נוטריוני") מהווה הוכחה לכך שהתרגום נאמן לשפת המקור. על מנת שנוטריון יוכל לחתום על אישור שכזה עליו להיות בקיא בשפת המקור ובשפת היעד. אישור נוטריון להצהרת מתרגם מהווה אישור כי המתרגם הצהיר בפני הנוטריון כי הוא שולט בשפת המקור ובשפת היעד. כן יכלול תצהיר המתרגם הצהרה כי התרגום שערך למסמך הינו נאמן לשפת המקור. משרדנו מספק אישורי נוטריון לנכונות תרגום בשפות: אנגלית, ספרדית, איטלקית. כאשר נדרש תרגום מפורטוגזית לאחת משפות אלו או להיפך, התרגום נעשה על ידי מתרגם מקצועי לפורטוגזית והנוטריון מאשר את הצהרת המתרגם לפי סעיף 14א' לתקנות הנוטריונים, תשל"ז-1977.  
אורן שבת, עו"ד ונוטריון, רח' משכית 22 (בית לומיר) קומה ג', כניסה דרומית, הרצליה פיתוח, ת"ד 12617, טל' 09-9543895, פקס' 09-9545033
קישורים נוטריון ספרדית נוטריון אנגלית נוטריון איטלקית נוטריון הרצליה נוטריון נתניה נוטריון בחיפה נוטריון בספרדית נוטריון לאנגלית  דרכון ספרדי נוטריון כפר שמריהו נוטריון אזרחות ספרדית נוטריון כפר סבא 
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים