א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - אימות חתימה על ידי נוטריון לביצוע תמ"א 38
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> אימות חתימה על ידי נוטריון לביצוע תמ"א 38
 
אימות חתימה ע"י נוטריון לפרויקטים תמ"א 38
תפקידו של נוטריון הוא בעל חשיבות יתרה ובין היתר הוא מספק שירות אימות מסמכים שונים ושירותי תרגום מסמכים משפטיים ואישיים לצורך הגשה לביתי משפט, שגרירויות, בתי חולים או גופים ממשלתיים שונים. למסמכים עם חתימה של נוטריון יש חשיבות גבוה מבחינה משפטית ולא פעם אנשים פרטיים או חברות נדרשים להגיש מסמכים שונים החתומים על ידי נוטריון עם חותמת אפוסטיל המפורסמת שאותה מחזיקים רק נוטריונים המוסמכים לעבוד בתחום. תפקידו של נוטריון לבחון את המסמכים המוגשים ולאמת אותם באמצעים שונים או לחלופין לתרגם אותם לשפה הרצויה ולחתום כי הם נאמנים למקור.
הצורך באימות מסמכים אצל נוטריון בעת ביצוע תכנית תמ"א 38
גם בתחום תמ"א 38 שזהו תחום ההולך ומתפתח בשנים האחרונות יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לאמת מסמכים שונים אצל נוטריון כמו – מסמכים הקשורים לבעלות הדירות, מסמכים קשורים לטאבו, ירושות, צוואות, רישומים של הדירה ועוד מיני רבים שלא נפרט כרגע בשל הכמות הגדולה. לכן, בתהליך תמ"א 38 יש לקחת בחשבון את עניין אימות המסמכים על ידי נוטריון, ולכן רבים מעדיפים לעבוד עם עורך דין מקרקעין שהוא גם נוטריון, כך שהוא יוכל לאמת את כל המסמכים שיש צורך להגיש לרשויות השונות טרם תחילת תהליך תמ"א 38.
קצת על תהליך תמ"א 38 המפורסם
תכנית תמ"א 38 מדוברת רבות ובצדק בשנים האחרונות והיא מאפשרת לדיירים לחזק את הבניין בו הם גרים מפני רעידת אדמה וגם לזכות בשיפור איכות החיים על ידי תוספות שונות למבנה אותם מבצע הקבלן. התכנית היא מתאר ארצית ומתאימה לבניינים שתוכננו או נבנו טרם שנת 1980, שאז לא היו תקנות לגבי חיזוק המבנים בעת בנייתם מפני רעידת אדמה. בתכנית זאת כולם יוצאים נשכרים: הדיירים מקבלים בניין משופץ עם תוספות שונות כגון – חניה, מעלית, מרפסת שיש, ממ"ד ועוד מיני וספות שונות שסוכמו מראש עם הקבלן. לעומת זאת, הקבלן מקבל זכות מהדיירים לבנות קומות נוספות על הבניין ולמכור אותן ובכך לכסות את עלויות חיזוק המבנה ולצאת עם רווח כספי לכיסו.
בשל המורכבות של הפרויקט והגופים השונים המעורבים בו, כמו – משרד השיכון והבינוי, רשויות מקומיות ועוד משרדים ממשלתיים נוספים, יש צורך בניירת רבה ועורך דין מקרקעין שילווה את הדיירים והקבלן בסגירת העסקאות, התנהלות מול הרשויות הרלוונטיות, סגירת חוזה הגון לשני הצדדים, מתן מענה לשאלות הדיירים ובכלל עורך דין שיהיה ממש חלק מהפרויקט. בשל החשיבות הרבה של עורך דין רבים נעזרים בעורך דין מקרקעין בעל התמחות בפרויקטים של תמ"א 38 עורך דין מיומן בתחום ילווה את הדיירים לאורך כל הדרך ויכין עבורם הסכם הגון ואם יש צורך בנוטריון לצורך אימות מסמכים שונים הוא יסייע להם בנושא במידה וזהו חלק מהתמחותו או ימליץ להם על נוטריון המתמחה בתחום.

שירותי נוטריון שמעניק משרדו של אורן שבת, עו"ד ונוטריון

נוטריון ספרדית                               
נוטריון אנגלית                                צרו קשר: טל': 09-954385
נוטריון איטלקית                             דוא"ל office@shabat-law.co.il
נוטריון פורטוגזית                            
נוטריון הרצליה
נוטריון נתניה
נוטריון במרכז
 
לייבסיטי - בניית אתרים