א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - רשלנות רפואית
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> רשלנות רפואית
 
רשלנות רפואית

הרפואה המודרנית מגיעה לגבהים חדשים מדי שנה. אינספור פיתוחים בסדרי מורכבות שונים מאפשרים לפתור אינספור בעיות רפואיות בכל תחום. אך הקדמה לא מבטלת את הפקטור האנושי – שלעיתים קרובות עשוי לטעות ולהביא להשלכות חמורות עבור המטופל. עם כל הצער שבדבר, לרוב מדובר במצבים שניתן היה למנוע באמצעות בדיקה מעמיקה יותר ועבודה ייסודית יותר של הרופא והצוות המטפל. אך לא תמיד קל להוכיח זאת. לפיכך, פעמים רבות בעת התרחשות של רשלנות רפואית, חשוב מאוד להתחיל לתעד באופן מיידי את הטעויות שנעשו, בכדי שבשלבים מאוחרים יותר יהיה קל יותר להשיג את הפיצוי המגיע מחברות הביטוח.

מי משלם על הרשלנות הרפואית?

באופן טבעי, אנשים רבים חשים זעם כלפי האדם שהיה אמור לסייע להם להיות במיטבם, אך בפועל גרם להם נזק. אך כאשר תובעים גורם רפואי כלשהו בגין רשלנות, ההתנהלות היא בדרך כלל מול חברת הביטוח, שיש להוכיח מולה את העובדה שללא התערבות פוגענית של הרופא, או להיפך – חוסר מעש רשלני, המטופל היה שומר על בריאותו. על מנת להצליח בתהליך הוכחה זה, חשוב גם לאסוף עדויות, חוות דעת אובייקטיביות של רופא מצד ג', וכן לדאוג לעורך דין מקצועי ומיומן בתחום על מנת להוכיח את צדקת המטופל. לרוב, ההתנהלות הינה מול בית החולים וחברת הביטוח שלו, לכן התהליך עשוי להיות ארוך יותר מהרצוי, ולשם כך יש להיעזר בסבלנות וגם בתמיכה של מומחים. אך עם התמדה ואמונה, הצדק תמיד ייעשה.

כיצד לבחור עורך דין מתאים בתחום רשלנות רפואית

עורכי דין בתחומים שונים נבחרים על פי מאפיינים שונים המעידים על היכולות שלהם. כך,בתחום הרשלנות הרפואית המספרים מדברים בעד עצמם – כאשר אחוזים התיקים שנגמרו בניצחון של עורך הדין ומיוצגיו הוא גבוה מאוד ושואף ל-100%, ניתן לומר שזהו אדם שיכול להילחם בשבילכם. אך ראוי לציין שבמקרים אלה עורך הדין לוקח על עצמו אך ורק את התיקים שניתנים לניצחון, שניתן להוכיח בבית המשפט ושטענות המטופל לא נסתרות על ידי נתונים אחרים (לדוגמא – אם היה מצב של מחלה כרונית שהמטופל לא הודיע עליה לרופא).פנו לייעוץ בתחום רשלנות רפואית כמה שיותר מוקדם על מנת לדאוג להגן על הזכויות שלכם.

שירותי נוטריון שמעניק משרדו של אורן שבת, עו"ד ונוטריון

נוטריון ספרדית                               
נוטריון אנגלית                                צרו קשר: טל': 09-954385
נוטריון איטלקית                             דוא"ל office@shabat-law.co.il
נוטריון פורטוגזית                            
נוטריון הרצליה
נוטריון נתניה
נוטריון במרכז
 
לייבסיטי - בניית אתרים