א.שבת
נוטריון
משכית 22
הרצליה ישראל
972 9 9543895

This hCard created with the hCard creator.

א.שבת עו"ד נוטריון הרצליה - נוטריון
מאזני צדקש ב ת  א ו ר ן, ע ו ר ך - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

מ ש ר ד   ע ו ר כ י - ד י ן   ו נ ו ט ר י ו ן

 
 

H E B R E W  |  E N G L I S H  |  E S P A Ñ O L  |  I T A L I A N O  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> נוטריון
 
מיהו נוטריון ?

הנוטריון הוא עו"ד מוסמך אשר עוסק במקצוע עריכת הדין לפחות 10 שנים וקיבל אישור ממשרד המשפטים לעסוק במקצוע הנוטריון. הנוטריון עובר הכשרה ייעודית עבור תפקידו והכשרה זו מהווה תנאי סף לאישורו. כוחו המשפטי של אישור נוטריוני הינו רב ובעל משמעות רבה בעיניי בית המשפט. הנוטריון בעל סמכות לאמת ולאשר מקוריותם של מסמכים. להלן מספר הסמכויות העיקריות של הנוטריון וכיצד הן באות לידי ביטוי:
  1. לאמת חתימה על מסמך – אימות חתימה נדרש למשל בייפוי כוח – הנוטריון מאמת את החותם על המסמך באמצעות תעודת זהות או דרכון ומוודא שהאדם הניצב מולו הוא אכן מיופה הכוח.
  2. לאמת העתק של מסמך – אדם המעוניין ליצור מספר העתקים של מסמך מסוים, למשל תעודת זהות, ולהציגו כהעתק מקורי. פונה לנוטריון ומציג בפניו את המסמך המקורי, הנוטריון משווה בין המסמך המקורי לבין ההעתק ובחתימתו הנוטריון מאשר את אמינותו של ההעתק.
  3. לאמת תרגומו של מסמך – בסיטואציות שונות בחיים אנו נדרשים להציג מסמכים רשמיים במספר שפות שונות: הצגת תעודת גמר ללימודים, הצגת תעודת לידה ועוד. במקרים אלא עלינו לתרגם את המסמך המקורי לשפה נוספת. אך כיצד הרשות/האדם שבפניו אנו מציגים את המסמך יכול לוודא את אמינות המסמך?  הנוטריון, בחתימתו על אימות התרגום מצהיר שהוא בקיא בשפות השונות חתימת הנוטריון מאשרת את אמינות התרגום.
  4. אישור עשיית צוואה בפני נוטריון - על פי החוק ישנן מספר דרכים לעריכת צוואה - באמצעות עדים, בכתב יד, בעל פה וצוואה בפני רשות. מהי רשות? רשות הנה שופט/רשם בית משפט/ נוטריון. צוואה הנחתמת באישורו של נוטריון תיחשב כצוואה בפני רשות. לצוואה זו מספר יתרונות: אין צורך בעדים בזמן כתיבתה, במקרים בהם עולה הצורך לנסח צוואה במהירות, צוואה בפני הנוטריון ניתנת לביצוע באופן מיידי.
 
כיצד מכירים במסמכי הנוטריון מחוץ לגבולות המדינה? על מנת לפשט לאזרחי המדינות את היכולת להכרה במסמכים שונים נוצרה "אמנת האפוסטיל", האמנה מפרטת על הדרכים השונות שבאמצעותן מסמך יכול להיות בעל הכרה משפטית בשאר המדינות אשר חתומות על האמנה. מסמך אשר נחתם על ידי נוטריון ומקבל את חותמת האפוסטיל יהיה בעל תוקף משפטי בשאר המדינות החתומות על האמנה, אמנה זו משקפת את חשיבות חתימתו של הנוטריון - לא רק בעבור ישראל, אלא עבור שאר מדינות העולם.
 
עו"ד א.שבת, נוטריון נותן את כל סוגי השירותים הנוטריונים בשפות: ספרדית, אנגלית, איטלקית. כן הוא מעניק שירותי נוטריון בפורטוגזית עם תצהיר מתרגם. 
משרדו מצוי ברח' משכית 22 הרצליה פיתוח.


נוטריון ספרדית                               
נוטריון אנגלית                                צור קשר: טל': 09-954385
נוטריון איטלקית                             דוא"ל: office@shabat-law.co.il
נוטריון פורטוגזית                            
נוטריון הרצליה
נוטריון נתניה
לייבסיטי - בניית אתרים